WARSZTATOWNIA / PAPER MACHE BABY! – karnet dla młodzieży od 14 lat.

Warsztaty

WARSZTATOWNIA / PAPER MACHE BABY!

TYP:EDUKACJA
MIEJSCE: WARSZTATOWNIA (sala46)
Godziny:
I grupa 17 – 21
II grupa 19-21

Terminy:październik: od 6.10.2023 do 27.10.2023
listopad: od 3.11do 24.11.2023

Cena: karnet 20 zł zł

PAPER MACHE BABY!

prowadzenie: Izabela Kolka
g. 17-21 i 19-21, czas trwania: 120’, liczba miejsc ograniczona: grupy do 10 osób
Warsztatownia, Sala 46 (wejście od ul. Fredry, I piętro) / karnety miesięczne: 20 zł

Warsztaty z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, głównie papieru, których celem będzie tworzenie w duchu ekodesign poprowadzi Izabela Kolka. − Ideą będzie stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni dla młodzieży, która chciałaby wziąć udział w większych projektach realizowanych przez zamkowe grupy teatralne. Młodzież nauczy się współpracy oraz tego jak krok po kroku zmaterializować swoje pomysły, poprzez przetwarzanie materiałów na pozór niepotrzebnych. Młodzież będzie miała okazję realizować autorskie mikroprojekty, które będzie można zabrać do domu lub komuś podarować – dodaje artystka.
Październikowe tematy:
g. 17-19 | „Fantastyczne grzyby” – warsztat grzybobrania wśród szelestu papieru – technika paper mache, modelowanie mykologicznych dekoracji
g. 19-21 | „Rozświetlamy jesień” – warsztaty z tworzenia oryginalnych latarenek

IZABELA KOLKA – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na kierunku malarstwo, Collegium da Vinci w Poznaniu na kierunkach: produkcja filmowa, grafika projektowa. Scenografka, kostiumografka, innowatorka – zrealizowała ponad 50 scenografii i projektów teatralnych w Polsce i za granicą. Projektuje ekspozycje muzealne, tworzy autorskie filmy i grafiki. Propaguje szeroko pojętą plastykę jako edukatorka artystyczna, angażuje się w działalność społeczno-artystyczną.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
CK Zamek - sala 46


Leave a Reply

Polecamy także:

czwartek, 21 gru
18:30

Zajęcia prowadzi Bartosz DopytalskiChoreograf, tancerz, instruktor. Student Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata (PFT, IDO). W 2013 roku zajął 3. miejsce i