MRU I JA: WIELKA PRZYGODA NA CZTERY ŁAPY

Kino

“Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy” (Mon chat et moi, la grande aventure de Rroû)
Reż. Guillaume Maidatchevsky
Francja, Szwajcaria, 2023

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy – szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Kino Rialto
Dąbrowskiego 38
Poznań

Leave a Reply

Polecamy także:

czwartek, 26 paź
21:00

Kiedy przedstawiciel odpowiedzialnego za ratingi filmów MPAA skontaktował się z wytwórniąShapiro-Glickenhaus Entertainment telefon odebrała sekretarka. Facet z MPAA powiedział, że"Frankenhooker" otrzymuje rating "S". "S jak seks?" - zapytała sekretarka. "S

niedziela, 8 paź
12:00

Ze względu na bezpieczeństwo osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych oraz Pracowników Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach CK ZAMEK, w

poniedziałek, 2 paź
21:00

"Doppelgänger. Sobowtór"Reż. Jan HoloubekPolska, 2023, 120 minutNowy film w reżyserii Jana Holoubka („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), w gwiazdorskiej, międzynarodowej obsadzie. „Doppelgänger. Sobowtór” to kolejna produkcja TVN Grupa Discovery.