DZIÓB W DZIÓB

Spektakle

Od zawsze każdym miejskim podwórkiem rządzi jakaś Banda gołębi. Waleczne, odważne, honorowe, co chwila wznoszą dumne okrzyki: “Rządzą gołębie, zawsze gołębie, tylko gołębie!” Przerywają tylko wtedy, gdy ktoś sypnie bułką… Albo gdy na rewir wkroczy ich odwieczny wróg – kot. I właśnie kot rozbił Bandę Zbigniewa: Pożarł gołębia Janusza. Nikt tego nie widział. Nie zostały ślady. Dowodów brak. Ale gołębie nie potrzebują dowodów, by się zemścić. Na szczęście w odpowiednim (a może najmniej odpowiednim?) momencie na podwórko wkracza Przemek, samotny, młody wróbel. Przemek jest dobroduszny i niewinny. Słabeusz bez własnej Zgrai. Nigdzie nie pasuje i nie ma prawa głosu, bo przecież nie jest gołębiem! A jednak jego dobre serce i wiara w ptaki pozwalają mu uchronić Bandę przed katastrofą i dociec prawdy. Przemek raz na zawsze zmieni zasady i udowodni, że warto iść przez życie razem, dziób w dziób. Bo przecież ptak to ptak, a każdy problem da się rozwiązać pokojowo… albo odkryć, że tak naprawdę problemu nie ma!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

sobota, 7 paź
20:30

SPEKTAKL W DNIU 19.11.2019 ROKU BĘDZIE REJESTROWANY PRZEZ TELEWIZJĘ POLSKĄ. WIDZOWIE, KTÓRZY ZAKUPIĄ BILET NA WYDARZENIE W TYM DNIU, ZOSTANĄ POPROSZENI O PODPISANIE ZGODY NA WYKORZYSTANIE SWOJEGO WIZERUNKU.Bąbelki, brązowy kolor,

niedziela, 22 paź
19:00

WIECZÓR PANIEŃSKI Plus Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn Wieczór panieński zdarza się raz... na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia.

czwartek, 5 paź
17:30

*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

niedziela, 12 lis
19:00

DAMSKI BIZNES (PREMIERA 2023)Jedna z najzabawniejszych komedii w historii teatru. Sybil i Jane to przyjaciółki i obrotne kobiety.Poznajemy je w wynajętym pokoju hotelowym , gdy są o krok od zrobienia

środa, 22 lis
19:00

Premiera: 27 sierpnia 2022Ludzi należy dzielić na dobrych i złych. Rasa, pochodzenie, religia, wykształcenie, majątek - nie mają żadnego znaczenia. Tylko to, jakim kto jest człowiekiem.Irena Sendlerowa Chcielibyśmy napisać, że