Comedy Queen // film pełnometrażowy // Dziewczyński Dzień w CSD

Kino

wiek: od 12 lat
czas trwania: 93 minuty

Porywająca historia 13-letniej Sashy, która mimo przeogromnego smutku nie daje sobie przyzwolenia na płacz. Po śmierci mamy postanawia zostać stand-uperką, chcąc przywrócić uśmiech na twarzach innych – szczególnie swojego taty. Świetnie zagrany, poruszający do głębi triumf skandynawskiego kina dla młodego widza.
Film otrzymał Kryształowego Niedźwiedzia za najlepszy film dla dzieci na festiwalu Berlinale oraz nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Praktyczne info dla widzów i widzek: Film z polskim dubbingiem.

Po projekcji Comedy Queen, o g. 17.30, serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych na spotkanie towarzyszące filmowi pt. „Dziewczyńskie inspiratorki”. Będziemy rozmawiać z wyjątkowymi gościniami, które opowiedzą nam o tym, czym zajmują się na co dzień, czym jest dla nich dziewczyństwo i jaka płynie z niego moc. Spotkanie odbędzie się w tym samym miejscu, co seans filmowy.

Projekt dofinansowany został ze środków Radnych Miejskich Miasta Poznania.

Twórcy i twórczynie:
Reżyseria: Sanna Lenken
Scenariusz: Linn Gottfridsson
Muzyka: Irya Gmeyner
Dźwięk: Andreas Franck
Producent_ka: Rebecka Lafrenz, Anna Anthony
Obsada: Sigrid Johnson, Oscar Töringe, Ellen Taure, Iggy Malmborg, Adam Daho, Anna Bjelkerud, Frida Beckman
Właściciel praw: Vivarto

WAŻNE!

BILET powinien mieć każdy widz i widzka, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą
Poznań

Leave a Reply

Polecamy także:

środa, 4 paź
19:30

Współczesna love story rozpięta między Nowym Jorkiem i Seulem oraz wspomnieniami i teraźniejszością; opowieść o przeznaczeniu i jeden z najczulszych filmów ostatnich lat. Przedstawiamy zwiastun „Poprzedniego życia” – filmu, który

poniedziałek, 2 paź
20:30

Nowy film w reżyserii Jana Holoubka (25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy), w gwiazdorskiej, międzynarodowej obsadzie. Doppelgänger. Sobowtór to kolejna produkcja TVN Grupa Discovery.Film przenosi widzów w czas przełomu lat

czwartek, 5 paź
19:00

Mina i Halim, małżeństwo z wieloletnim stażem, prowadzi niewielki zakład krawiecki w marokańskim mieście Sala. O talencie mężczyzny, a zwłaszcza niezwykłym hafcie, jakim ozdabia tradycyjne, szyte przez siebie stroje, jest