Pępki snu // ruchowe działanie warsztatowe dla dziewczynek // Dziewczyński Dzień w CSD

Inne

wiek: od 8 do 12 lat
czas trwania: 180 minut

Zanurkujcie z nami w świat snów! Zanurzcie się w płynną krainę wyobraźni! To tutaj możemy chlapać się pomysłami, brodzić w nieznanym, pryskać szalonymi planami! To tutaj wszystko twórczo bulgocze, przemienia formy i zachęca do zabawy! Poprzez mgły i burze, płyniemy na bezkresne wody ucieleśnionej wyobraźni!
Skąd się biorą sny? Dokąd nas prowadzą? Czy możemy razem wyśnić tę przygodę? Czy słyszysz rytm kroków wspólnie tańczących nasze historie?

Poprzez pracę z intuicją, wyobraźnią i zabawy ruchowe warsztaty „Pępki snu” mają na celu rozbudzenie kreatywności, umiejętności twórczego wyrażania siebie, odpowiadania na wyzwania rzeczywistości, skupienia się i wyciszenia. Prowadzące, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, zaproponują uczestniczkom ćwiczenia pogłębiające świadomość ciała, rozwijające zaufanie do własnej wyobraźni i wzmacniające poczucie sprawstwa i samostanowienia.

Do udziału zapraszamy dziewczynki w wieku 8-12 lat.

Praktyczne info dla uczestniczek: Zachęcamy do przyjścia w stroju, który nie krępuje ruchów (także tych wykonywanych na podłodze); w przestrzeń działań warsztatowych wchodzimy bez butów. Sugerujemy także zabrać ze sobą przekąski i wodę.

Projekt dofinansowany został ze środków Radnych Miejskich Miasta Poznania.

Prowadzenie:
Anna Nowicka, Hanna Bylka Kanecka (Kolektyw Holobiont)

WAŻNE!

W spotkaniu uczestniczą jedynie dzieci (bez rodziców).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą
Poznań

Leave a Reply

Polecamy także:

niedziela, 5 lis
18:00

jaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. To spotkania otwarte dla każdej osoby, które zachęcają do grupowej improwizacji ruchu i