uczyMY #naTaczaka / Taniec współczesny – poziom open / Aleksandra Kuś

Warsztaty

Zapraszamy do udziału w popołudniowych zajęciach uczyMY #naTaczaka / Taniec współczesny w siedzibie PTT, prowadzonych przez Aleksandrę Kuś, artystkę – tancerkę Polskiego Teatru Tańca. Zajęcia na poziomie open są przestrzenią do swobodnej eksploracji tańca współczesnego. Prowadzący stopniowo przekazują wszelkie narzędzia ruchowe uczestnikom, którzy w ten sposób zapoznają się z techniką tańca współczesnego. Wszystkie informacje są na bieżąco eksplorowane podczas każdego ze spotkań.

Podczas wspólnie spędzonego czasu będziemy szkolić swoją technikę, wykorzystując do tego klasyczną bazę, a ponadto dzielić się i poszukiwać wspólnie nowych rozwiązań w ciele, korzystając z improwizacji. Nauka choreografii stanie się środkiem do przekraczania granic i wyrażania własnego głosu artystycznego.

Aleksandra Kuś – studiowała w P.A.R.T.S – Performing Arts Research and Training Studios – w Brukseli. W sezonie 2020/2021 była członkiem Elephant in the Black Box Junior Company i występowała gościnnie w Staaatstheater Nürnberg Ballet. Tańczyła w spektaklach „Romeo&Julia” i „Ukryte piękno” (chor. Jean-Philippe Dury, 2020), „2021 Nichts” (chor. Marco Goecke, 2021), „Narrenschiff” (chor. Goyo Montero, 2021) oraz „Secus” (chor. Ohad Naharin, 2022).

Godz. 18.30

Grupa wiekowa: 14+
Bilet na pojedyncze zajęcia: 35 zł – można wykupić tylko drogą elektroniczną.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Polski Teatr Tańca
Stanisława Taczaka 8

61-818 Poznań

Polecamy także:

środa, 29 mar
18:30

Zapraszamy do udziału w popołudniowych zajęciach uczyMY #naTaczaka / Pilates w siedzibie PTT, prowadzonych przez Katarzynę Rzetelską, artystkę - tancerkę Polskiego Teatru Tańca.Pilates jest jedną z form ruchu, która nie