Balonowe malowanie // działanie warsztatowe || Малювання повітряними кульками // мастер клас

Inne

Czas trwania: 45 min
Wiek uczestników: od 2 do 5 lat

Lubicie malować w niekonwencjonalny sposób? Nie tylko kredkami, pisakami, czy pędzlami? Podejrzewany że tak! I zapraszamy Was na rodzinne balonowe malowanie!
Będziecie mogli malować jak chcecie, co doskonale rozwija wyobraźnię i zdolności twórcze. Malowanie balonami sprzyja rozwojowi motoryki palców, polepsza koordynację i postrzeganie kolorów. Przekonajcie się w Scenie Wspólnej:)

Spotkanie poprowadzi Anna Altukhova.

Wydarzenia odbywają się w ramach programu “Wspólnie Спiльно” realizowanego przy wsparciu UNICEF i Miasta Poznań.

BILET powinien mieć każdy uczestnik i uczestniczka, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).
Cena biletu to 15 zł.

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowni Widzowie, Szanowne Widzki!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

—–
Тривалість: 45 хв
Вік учасників: від 2 до 5 років

Нетрадиційні техніки образотворчого мистецтва не передбачають обмежень. Дитина може малювати як хоче, що чудово розвиває творчу уяву та творчі здібності. Малювання повітряними кульками сприяє розвитку моторики пальців, покращує координацію і сприйняття кольорів.

він проведе майстер-класи Анна Алтихова.

Заходи відбуваються в рамках програми “Wspólnie Спiльно”, яка реалізується за підтримкою ЮНІСЕФ та міста Познань.

КВИТОК має отримати кожен глядач, незалежно від віку (дитина, батько, опікун).
Вартість квитка: 15 зл.

Подія відбудеться за адресою Scena Wspólna, ul. Брандштеттера 1 / вул. За Цитаделлю.
Шановні глядачі!Зауважимо, що особи, які спізнилися, не будуть допущені до заходу та не отримають відшкодування за невикористані квитки. Будь ласка, приходьте вчасно.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą

61-659 Poznań

Polecamy także:

środa, 5 kwi
19:00

„Nadmiar czy deficyt ludzkiej pracy? Od technologicznego bezrobocia po gwarancje zatrudnienia” – dyskusja wokół książki: „W sprawie gwarancji zatrudnienia” Pavliny R. Tchernevej.W 1999 roku Immanuel Wallerstein, jeden z najbardziej rozpoznawalnych

sobota, 22 kwi
10:00

WACKINGpowstał we wczesnych latach 70-tych na undergroundowych imprezach i parkietach klubach z Los Angeles. Uwcześni tancerze z ich wyjątkową manierą parodiowali teatralne pozy, gesty i wygląd, słynnych gwiazd filmowych tamtych

sobota, 22 kwi
11:45

BACHATA– warsztaty indywidualne dla młodzieży 16+ oraz dorosłych.Bachata to niezwykle modny taniec, który przyciąga prostymi krokami podstawowymi. Oryginalnie pochodzi z Dominikany, ale z uwagi na swój prosty w strukturze charakter,