ROZTAŃCZONE RODZINY / Piankowo // działanie warsztatowe

Inne

Kolektyw Holobiont

Czas trwania: 60 minut
Wiek: od 1,5 do 3 lat

Kolektyw Holobiont zaprasza rodziny z dziećmi na rodzinne ruchowe działania warsztatowe.
Czas spędzimy na turlaniu, rodzinnych przytulasach, bieganiu, odkrywaniu i wspólnym budowaniu świata z pianek, z których powstała scenografia spektaklu “DOoKOŁA”.
Spotkanie będzie okazją do pogłębiania więzi między opiekun(k)ami a dziećmi, złączonymi we wspólnej niecodziennej aktywności angażującej wyobraźnię i ruch. Swobodna eksploracja przestrzeni i obiektów przez małe uczestniczki i uczestników będzie dla nas pretekstem do wspólnego działania i tworzenia.

Spotkanie poprowadzi Hanka Bylka – Kanecka.

Zachęcamy do przyjścia w stroju, który nie krępuje ruchów (także tych na podłodze); w przestrzeń działań warsztatowych wchodzimy bez butów.

Projekt jest kontynuacją programu Stary Browar Nowy Taniec dla dzieci — Roztańczone Rodziny realizowanego przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk w latach 2011-2021, a w latach 2020-2022 przez Teatr Polski w Poznaniu.

Projekt jest realizowany we współpracy z Fundacją Performat.

Projekt realizujemy dzięki wsparciu poznańskich radnych: Marty Mazurek, Łukasza Mikuły i Filipa Olszaka.

WAŻNE!
Bilet powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).


Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Scena Wspólna
Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą

61-659 Poznań

Polecamy także:

środa, 29 mar
18:30

Zapraszamy do udziału w popołudniowych zajęciach uczyMY #naTaczaka / Pilates w siedzibie PTT, prowadzonych przez Katarzynę Rzetelską, artystkę - tancerkę Polskiego Teatru Tańca.Pilates jest jedną z form ruchu, która nie

środa, 31 maj
23:59

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletu podarunkowego do kina Rialto. Bilet jest ważny do 31.03.2023, można go wykorzystać na dowolny seans filmowy z wyłączeniem eventów i imprez niefilmowych.Bilet prosimy wymienić w