Małżeńskie know-how – spotkanie dla małżeństw i narzeczonych

Warsztaty
Czy istnieje prawdziwa miłość, czy jest tylko naszym pobożnym życzeniem, mrzonką, a życie wygląda zupełnie inaczej?
Zapraszamy na spotkanie, na którym postaramy się udowodnić, że miłość istnieje i przyjrzymy się temu, jak możemy o nią dbać, by była trwała i satysfakcjonująca.
Ze spotkania wyniesiesz masę praktycznej wiedzy, do zastosowania w swojej relacji. Zapraszamy wszystkie pary, niezależnie od stażu!
PLAN SPOTKANIA
15:00 – 16:30 – część 1
16:30 – 17:00 – przerwa kawowa
17:00 – 18:30 – część 2
MÓWCY O SOBIE
Jesteśmy małżeństwem już ponad 30 lat i…dobrze nam razem. A nawet coraz lepiej ? Jesteśmy też rodzicami dwójki dorosłych dzieci, teściami i dziadkami.
Nie zawsze dobrze znaczy łatwo i przyjemnie, ale zawsze znaczy fascynująco. To, że jesteśmy razem jest, jak do tej pory, największą przygodą naszego życia. Przeszliśmy już spory kawałek tej drogi, ale jesteśmy niezmiernie ciekawi, co jeszcze przyniesie.
Staramy się dzielić tym, co jest dla nas ważne, szukamy sposobu na to, jak pięknie i mądrze żyć. Prowadzimy warsztaty i wykłady dotyczące budowania małżeństwa i rodziny oraz indywidualne spotkania z parami, rodzinami oraz z narzeczonymi.
W 2011 roku stworzyliśmy własny projekt “Dobrze nam razem”, który przekształciliśmy w czerwcu 2019 w Fundację Dobrze Nam Razem, do której dołączył nasz syn, Marek.
Wierzymy i doświadczamy, że nic w życiu nie daje takiej satysfakcji i radości jak trwały i udany związek małżeński. Szczęście to miłość. KROPKA. Pokazały to najdłuższe badania nad ludzkim szczęściem i doświadczamy tego w naszym własnym życiu.
Joanna i Janusz Żydek
MIEJSCE
Hotel ForZa, ul Dworska 1, 61-619 Poznań
Lokalizacja:
Hotel ForZa
Ul. Dworska 1

61-619 Poznań

Polecamy także:

środa, 29 mar
18:30

Zapraszamy do udziału w popołudniowych zajęciach uczyMY #naTaczaka / Pilates w siedzibie PTT, prowadzonych przez Katarzynę Rzetelską, artystkę - tancerkę Polskiego Teatru Tańca.Pilates jest jedną z form ruchu, która nie

sobota, 25 mar
10:00

Warsztaty wikliniarskie25/03/2023Zapraszamy na warsztaty wikliniarskie, które będą nie tylko nauką techniki plecionkarskiej, ale też miło spędzonym czasem. Wyplatanie to relaks i odpoczynek, kiedy ręce pracują – głowa odpoczywa. Czas spędzony