DanSe wokół Koczkodansów

Inne

Ferie zimowe w Polskim Teatrze Tańca to czas wyjątkowych warsztatów dla dzieci, które poprowadzą artyści – tancerze Polskiego Teatru Tańca. W siedzibie teatru odbędą się zajęcia ruchowe nawiązujące do spektaklu „KoczkodanSe”, czerpiące ze zwierzęcych motywów, dramaturgii i bajecznie kolorowych scen pierwszego w historii Polskiego Teatru Tańca spektaklu edukacyjnego dla najmłodszych widzów. Będą też ciekawostki „zza kulis” teatru i możliwość kreatywnej pracy z kostiumami i rekwizytami.

Odbędą się 4 warsztaty:

31 stycznia:
– godz. 10:00 – 11:30
– godz. 12:00 – 13:30

oraz 2 lutego:
– godz. 10:00 – 11:30
– godz. 12:00 – 13:30

Bilety w cenie: 10 zł

Dopełnieniem warsztatów będzie sam spektakl, który zagramy 30 stycznia oraz 1 i 3 lutego o godz. 11.00 – młodzi widzowie będą mogli podziwiać na scenie Bizona, Kangura, Koczkodany, Kozicę, Lwa, Niedźwiedzia, Papugi, Pingwiny, Słonia, Wielbłąda i Żyrafę.
Zapraszamy też do korzystania z prezentacji, która pozwala zdobyć wiedzę o znanych z zoo, egzotycznych gatunkach zwierząt, a także poznać ABC tańca.

Do zobaczenia #naTaczaka!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Polski Teatr Tańca
Stanisława Taczaka 8
Poznań

Polecamy także:

piątek, 31 mar
23:59

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletu podarunkowego do kina Rialto. Bilet jest ważny do 31.03.2023, można go wykorzystać na dowolny seans filmowy z wyłączeniem eventów i imprez niefilmowych.Bilet prosimy wymienić w

wtorek, 31 sty
12:00

Ferie zimowe w Polskim Teatrze Tańca to czas wyjątkowych warsztatów dla dzieci, które poprowadzą artyści - tancerze Polskiego Teatru Tańca. W siedzibie teatru odbędą się zajęcia ruchowe nawiązujące do spektaklu