Orkiestra Dęta z Chludowa z udziałem Kasi Moś

Koncerty

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa to już nasza sucholeska tradycja. Tym razem wspólnie z Orkiestrą gościnnie wystąpi Kasia Moś. Koncert odbędzie się 21 lutego 2023 roku w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie, natomiast bilety będą do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej oraz na portalu Bilety24.pl.
Kasia Moś reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2017 roku. Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wokalistka ma na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2015 roku wydała swój debiutancki album INSPINATION, natomiast w 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. 2021 rok to premiera płyty MONIUSZKO200, gdzie wraz z orkiestrą AUKSO Kasia Moś nagrała współczesne interpretacje utworów Stanisława Moniuszki. Kasia Moś nagrała również płytę z utworami „Karin Stanek” w zupełnie nowych, nieoczywistych i nowoczesnych klubowy aranżacjach. W listopadzie 2022 roku odbyła się premiera jej najnowszego singla pt. „Zapomnij”, do którego do współpracy został zaproszony Leszek Możdżer.
Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru.

21 lutego, godz. 19.00
hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu
Ul. Szkolna 20, Suchy Las
Bilety: 70/50 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las przy ul. Szkolnej 16 (pon 9:30-17:30, wt-pt 8:00-16:00) oraz na www.bilety24.pl.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Orkiestra Dęta w Chludowie
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Koncert pod patronatem Wójta Gminy Suchy Las Grzegorza Wojtery

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Polecamy także:

piątek, 12 maj
19:00

Marcin CHRZANOWSKI - waltorniaMonika PAPROCKA-CAŁUS - waltorniaPetr KOZEL - waltorniaMarta MURAWSKA-BEDNARSKA - waltorniaŁukasz BOROWICZ - dyrygentOrkiestra Filharmonii PoznańskiejProgram:Robert Schumann- Konzertstück F-dur na cztery waltornie i orkiestrę op. 86Anton Bruckner- III

środa, 8 lut
18:00

NutkoSfera – CeZik dzieciomSala Wielka CK Zamek„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz

czwartek, 16 lut
19:00

Jeden z najbardziej nietypowych i wyróżniających się zespołów polskiej sceny rockowej wyrusza w trasę po Polsce!Nowatorskie techniki i łączenie najlepszych elementów różnych gatunków muzycznych to znak rozpoznawczy warszawskiej formacji Amarok.