Zima w Zamku- warsztaty Aktorsko-Teatralne czyli Kulisy Bajek na Walizkach

Warsztaty

09.02.

g. 11 | Bawialnia Warsztaty Aktorsko-Teatralne czyli Kulisy Bajek na Walizkach

Zajęcia budujące komunikację między dziećmi poprzez rozwój głosu, uwagi, pamięci i fantazji. Ćwiczenia pozwalające dzieciom poznać siebie samych, siebie nawzajem i spróbować siebie w roli prawdziwego aktora/aktorki.
W ramach zajęć: zapoznamy się z prowadzącymi (Masza Sewerilowa, aktorka teatralna i filmowa z Kijowa, asystent – reżyser teatralny Beniamin Koc) zatańczymy zapoznawczy taniec, aby poczuć swoje ciała, poklaszczemy w kółku, aby zebrać uwagę, poczuć przestrzeń wokół. Będą też zadania na zespołowość. Treningi głosowe i z mowy scenicznej. Popracujemy w parach, ćwiczenie „lustro”. Spróbujemy zrobić nasze pierwsze etiudy teatralne. Na koniec spróbujemy ożywić lalki teatralne. Poznać techniki prowadzenia lalek. Zapoznamy się z lalkami teatralnymi, które następnego dnia zobaczymy w spektaklu “Bajki na walizkach”.
bilety: 5 zł

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
CK Zamek Bawialnia


Polecamy także: