DanSe wokół Koczkodansów

Inne

Ferie zimowe w Polskim Teatrze Tańca to czas wyjątkowych warsztatów dla dzieci, które poprowadzą artyści – tancerze Polskiego Teatru Tańca. 31 stycznia oraz 2 lutego w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibie teatru odbędą się zajęcia ruchowe nawiązujące do spektaklu „KoczkodanSe”, czerpiące ze zwierzęcych motywów, dramaturgii i bajecznie kolorowych scen pierwszego w historii Polskiego Teatru Tańca spektaklu edukacyjnego dla najmłodszych widzów.
Będą też ciekawostki „zza kulis” teatru i możliwość kreatywnej pracy z kostiumami i rekwizytami.
Bilety w cenie 10 zł
Dopełnieniem warsztatów będzie sam spektakl, który zagramy 30 stycznia oraz 1 i 3 lutego o godz. 11.00 – młodzi widzowie będą mogli podziwiać na scenie Bizona, Kangura, Koczkodany, Kozicę, Lwa, Niedźwiedzia, Papugi, Pingwiny, Słonia, Wielbłąda i Żyrafę.
Zapraszamy też do korzystania z prezentacji, która pozwala zdobyć wiedzę o znanych z zoo, egzotycznych gatunkach zwierząt, a także poznać ABC tańca.

Do zobaczenia #naTaczaka!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Polski Teatr Tańca
Stanisława Taczaka 8
Poznań

Polecamy także:

czwartek, 2 lut
10:00

Ferie zimowe w Polskim Teatrze Tańca to czas wyjątkowych warsztatów dla dzieci, które poprowadzą artyści - tancerze Polskiego Teatru Tańca. 31 stycznia oraz 2 lutego w godz. 10.00 - 14.00

czwartek, 9 mar
20:00

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Krzysztofem Wielickim!Urodzony 5 stycznia 1950 w Szklarce Przygodzickiej w Wielkopolsce – polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista – jest piątym człowiekiem na Ziemi, który zdobył