SLOW SUNSET | 09.12.22 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Koncerty

SLOW SUNSET

Poznań, 09.12.2022
godz. 20:00
Scena na Piętrze, Masztalarska 8.

Bilety w cenie:
30 PLN w przedsprzedaży
40 PLN w dniu koncertu
dostępne są online oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.

Slow Sunset powstało niespodzianie – podczas marcowego lockdownu w 2020 roku. Kiedy to praca nad nowym materiałem była formą twórczego skandowania artystycznych niepokojów związanych z eskalującą wówczas pandemią. Ania Bratek i Maciej Seniorowicz zaledwie w 3 miesiące napisali 10 utworów, zdalnie, ale tak jakby znali się artystycznie przez lata.

Zespół prezentuje współczesne indie soul, funk, alternative R&B, z domieszką psychodelii, co jest wynikiem muzycznych przyjaźni z artystami z EU, Islandii, Kanady, czy Japonii.

Utwory Slow Sunset spotkały się z ponad 260k wyświetleń na Spotify, kwartet powstał w 2020 roku, wydał 3 single i zagrał dziesiątki koncertów w Polsce, Czechach, Niemczech, czy Kanadzie.

Zespół wchodzi niebawem do studia zarejestrować utwory na EPkę z kanadyjskimi muzykami, w związku z przyszłoroczną trasą w Kanadzie (Ontario, Quebec). Kanadyjczycy dołączą także do Slow Sunset na koncertach w Polsce (i ponownie w Czechach) latem 2023. Przebojowy nowoczesny indie soul, pop, świeże brzmienie stanowią wizytówkę kwartetu.

Zespół wystąpi w składzie Ania Bratek (voc), Maciej Seniorowicz (bass, synths), Łukasz Szymański (gt), Dawid Pawlukanis (dr).

*zakup biletu oznacza akceptację regulaminu umieszczonego na stronie estrada.poznan.pl oraz na bilety24.pl

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Polecamy także:

piątek, 17 lut
20:00

UA & EN bellowMuzyczno-dokumentalny i terapeutyczny projekt Antona Slepakowa (poezja) i Andrija Sokołowa (muzyka elektroniczna).Projekt powstaje w czasie rzeczywistym i jest swoistą refleksją i artystyczną odpowiedzią na inwazję rosyjskich sił

poniedziałek, 24 kw.
19:30

The Greatest Love of All Showtime Australia prezentuje chwalony przez krytyków koncert honorujący talent, muzykę i pamięć Whitney. Muzyczna spuścizna Whitney Houston zostaje ponownie przedstawiona w tym wspaniałym Tribute Show,

poniedziałek, 13 mar
19:00

Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o

sobota, 18 lut
11:00

Czy rytm jest już muzyką? Tę zagadkę postaramy się rozwiązać podczas kolejnego koncertu rodzinnego Pro Sinfoniki - Filharmonii Poznańskiej.MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej