Piękne i… Koncert muzyki Teatru Cortiqué

Koncerty

Unikatowy koncert, podczas którego usłyszycie największe muzyczne hity z repertuaru Teatr Cortiqué w nowych aranżacjach. Podczas koncertu zostaną po raz pierwszy wykonane utwory z zaplanowanej na rok 2023 premiery spektaklu Piękna i Bestia. To trzeba usłyszeć na żywo!

Koncert to prawdziwa gratka dla widzów w każdym wieku, miłośników muzyki scenicznej, instrumentalnej, ale też tańca i akrobatyki!
Dla wielbicieli Teatru Cortiqué to sentymentalna podróż po najpiękniejszych motywach muzycznych m.in.ze spektakli Królowa Śniegu czy Naturalion dookoła Świata.

Nowi widzowie dzięki starannie dobranemu repertuarowi będą mogli poznać jednego z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych kompozytorów młodego pokolenia – Gabriela Kaczmarka.

Na scenie zobaczycie wokalistów, muzyków i artystów o niepowtarzalnych głosach i charyzmie. Niektórzy z nich już wcześniej współpracowali przy produkcjach Teatru Cortiqué. Wokalistom i instrumentom będzie towarzyszyć akrobatyczna oprawa wizualna. Całość reżyserowana jest przez Annę Niedźwiedź. Twórczyni ponad 30. spektakli baletowo – akrobatycznych, w swoich projektach łączy rozmaite dziedziny sztuki tj. taniec, śpiew czy sztuki cyrkowe.

Dochód ze sprzedaży biletów będzie w całości przeznaczony na naprawę dachu w budynku, w którym mieści się Teatr Cortiqué i Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź.

Bilet VIP

Niech wizyta w Teatrze Cortiqué będzie wyjątkowym przeżyciem! Obejrzyj koncert z najlepszych miejsc na widowni. W cenie biletu otrzymasz program koncertu i zestaw gadżetów teatralnych. Poczuj się wyjątkowo i dodatkowo wesprzyj zbiórkę środków na remont dachu w siedzibie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź! Pomóż młodym artystom nadal rozwijać swoją pasję!

Bilet VIP Złoty Mecenas

Bilet z najwyższej kategorii cenowej gwarantuje obejrzenie koncertu z najlepszych miejsc na widowni. W ramach biletu otrzymujesz ekskluzywny pakiet gadżetów teatralnych, obejmujących m.in. program teatralny, płytę z muzyką oraz inne niespodzianki. Bilet VIP Złoty Mecenas to także zaproszenie na elegancki bankiet z udziałem twórców i artystów Teatru Cortiqué. Bilet VIP Złoty Mecenas w ogromnym stopniu wesprze zbiórkę środków na remont dachu w siedzibie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź!
Pomóż młodym artystom nadal rozwijać swoją pasję!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź
Mansfelda 4
Poznań

Polecamy także:

piątek, 26 maj
19:00

Program:Joseph Haydn- XLIV Symfonia e-moll Żałobna (Trauersinfonie) Hob.I:44Erich Wolfgang Korngold- Koncert skrzypcowy D-dur op. 35Robert Schumann- II Symfonia C-dur op. 61*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny

piątek, 16 gru
20:00

Zapraszamy na koncert duetu Dorota Miśkiewicz i Marek NapiórkowskiWyjątkowy, świąteczny repertuar i niezwykła fuzja muzycznych osobowości.To dobra okazja, by spędzić przedświąteczny wieczór z przyjaciółmi.Koncert jednej z najciekawszych polskich wokalistek oraz

sobota, 10 gru
19:00

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.Niedawno

wtorek, 27 gru
19:00

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii PoznańskiejPoznańskie SłowikiMaciej WIELOCH - dyrygentProgram: m.in. pieśni patriotyczne i słynne kolędy*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym